GDB-0.800A Bussmann
  • Part Number: GDB-0.800A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.800A(800mA), 250V, F, 5X20mm
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM