GDA-1.250A Bussmann
  • Part Number: GDA-1.250A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.250A(1-1/4A), 250V, F, 5X20 CERAMIC
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"