FWP-32G22FI Bussmann
  • Part Number: FWP-32G22FI
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: Fuse, 32A, 690VAC, gR, 22x58mm, Includes Blown Fuse Indication
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FWP-32G22FI Bussmann
    FWP-32G22FI Bussmann
    FWP-32G22FI is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FWP-32G22FI is described as Product Description: Fuse, 32A, 690VAC, gR, 22x58mm, Includes Blown Fuse Indication . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuses
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB