FWP-32A22FI Bussmann
  • Part Number: FWP-32A22FI
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: Fuse, 32A, 700V, Semi, 22x58mm, w/Indicator
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FWP-32A22FI Bussmann
    FWP-32A22FI Bussmann
    FWP-32A22FI is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FWP-32A22FI is described as Product Description: Fuse, 32A, 700V, Semi, 22x58mm, w/Indicator . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuses
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD