FWP-25A22F Bussmann
  • Part Number: FWP-25A22F
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: Fuse, 25A, 700V, Semi, 22X58mm
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM