FWH-30A14F Bussmann
  • Part Number: FWH-30A14F
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 30A, 500V, SEMI, 14X51mm I2T = 232 @ 500V
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FWH-30A14F Bussmann
    FWH-30A14F Bussmann
    FWH-30A14F is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FWH-30A14F is described as Product Description: FUSE, 30A, 500V, SEMI, 14X51mm I2T = 232 @ 500V . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuses
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM