FWH-1000A Bussmann
  • Part Number: FWH-1000A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: Fuse, 1000A, 500V, Semi, Bladed
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"