FRS-R-17.500 Bussmann
  • Part Number: FRS-R-17.500
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 17.500A(17-1/2A), 600VAC, RK5 DUAL ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRS-R-17.500 Bussmann
    FRS-R-17.500 Bussmann
    FRS-R-17.500 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRS-R-17.500 is described as Product Description: FUSE, 17.500A(17-1/2A), 600VAC, RK5 DUAL ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE