FRS-R-1.500 Bussmann
  • Part Number: FRS-R-1.500
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.500A(1-1/2A), 600VAC, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRS-R-1.500 Bussmann
    FRS-R-1.500 Bussmann
    FRS-R-1.500 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRS-R-1.500 is described as Product Description: FUSE, 1.500A(1-1/2A), 600VAC, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM