FRS-R-0.800 Bussmann
  • Part Number: FRS-R-0.800
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.800A(8/10A), 600V DUAL ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRS-R-0.800 Bussmann
    FRS-R-0.800 Bussmann
    FRS-R-0.800 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRS-R-0.800 is described as Product Description: FUSE, 0.800A(8/10A), 600V DUAL ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE