FRN-R-2.800 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-2.800
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 2.800A(2-8/10A), 250V DUAL-ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-2.800 Bussmann
    FRN-R-2.800 Bussmann
    FRN-R-2.800 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-2.800 is described as Product Description: FUSE, 2.800A(2-8/10A), 250V DUAL-ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE