FRN-R-2.500 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-2.500
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 2-1/2A(2.500A), 250V, TT, RK5 ELEMENT TIME-DELAY, CLASS RK-5
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-2.500 Bussmann
    FRN-R-2.500 Bussmann
    FRN-R-2.500 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-2.500 is described as Product Description: FUSE, 2-1/2A(2.500A), 250V, TT, RK5 ELEMENT TIME-DELAY, CLASS RK-5 . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE