FRN-R-1.800 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-1.800
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1-8/10A(1.800A), 250VAC, TT DUAL ELEMENT TIME-DELAY, CLASS RK-5
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-1.800 Bussmann
    FRN-R-1.800 Bussmann
    FRN-R-1.800 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-1.800 is described as Product Description: FUSE, 1-8/10A(1.800A), 250VAC, TT DUAL ELEMENT TIME-DELAY, CLASS RK-5 . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN