FRN-R-1.500 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-1.500
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.500A(1-1/2A), 250VAC, TT, RK5 ELEMENT TIME-DELAY, CLASS RK-5
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-1.500 Bussmann
    FRN-R-1.500 Bussmann
    FRN-R-1.500 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-1.500 is described as Product Description: FUSE, 1.500A(1-1/2A), 250VAC, TT,RK5 ELEMENT TIME-DELAY, CLASS RK-5 . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23