FRN-R-0.300 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-0.300
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.300A(3/10A), 250VAC, TT, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-0.300 Bussmann
    FRN-R-0.300 Bussmann
    FRN-R-0.300 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-0.300 is described as Product Description: FUSE, 0.300A(3/10A), 250VAC, TT, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"