FRN-R-0.200 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-0.200
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.200A(2/10A), 250VAC, TT, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-0.200 Bussmann
    FRN-R-0.200 Bussmann
    FRN-R-0.200 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-0.200 is described as Product Description: FUSE, 0.200A(2/10A), 250VAC, TT, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL