FRN-R-0.150 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-0.150
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.150A(15/100A), 250VAC, TT CLASS RK-5, DUAL-ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-0.150 Bussmann
    FRN-R-0.150 Bussmann
    FRN-R-0.150 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-0.150 is described as Product Description: FUSE, 0.150A(15/100A), 250VAC, TT CLASS RK-5, DUAL-ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM