FRN-R-0.100 Bussmann
  • Part Number: FRN-R-0.100
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.100A(1/10A), 250VAC, TT, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FRN-R-0.100 Bussmann
    FRN-R-0.100 Bussmann
    FRN-R-0.100 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FRN-R-0.100 is described as Product Description: FUSE, 0.100A(1/10A), 250VAC, TT, RK5 DUAL-ELEMENT TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuses
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM