FNQ-R-1.500 Bussmann
  • Part Number: FNQ-R-1.500
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.500A(1-1/2A), 600V, CLASS CC TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FNQ-R-1.500 Bussmann
    FNQ-R-1.500 Bussmann
    FNQ-R-1.500 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FNQ-R-1.500 is described as Product Description: FUSE, 1.500A(1-1/2A), 600V, CLASS CC TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X