FNQ-R-1.400 Bussmann
  • Part Number: FNQ-R-1.400
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.400A(1-4/10A), 600V, CLASS CC TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FNQ-R-1.400 Bussmann
    FNQ-R-1.400 Bussmann
    FNQ-R-1.400 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FNQ-R-1.400 is described as Product Description: FUSE, 1.400A(1-4/10A), 600V,CLASS CC TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE