FNQ-R-1.300 Bussmann
  • Part Number: FNQ-R-1.300
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.300A(1-3/10A), 600V, CLASS CC TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FNQ-R-1.300 Bussmann
    FNQ-R-1.300 Bussmann
    FNQ-R-1.300 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FNQ-R-1.300 is described as Product Description: FUSE, 1.300A(1-3/10A), 600V,CLASS CC TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"