FNQ-R-0.800 Bussmann
  • Part Number: FNQ-R-0.800
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.800A(8/10A), 600V, T, CC TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FNQ-R-0.800 Bussmann
    FNQ-R-0.800 Bussmann
    FNQ-R-0.800 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FNQ-R-0.800 is described as Product Description: FUSE, 0.800A(8/10A), 600V, T, CC TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuses
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS