FNQ-R-0.600 Bussmann
  • Part Number: FNQ-R-0.600
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.600A(6/10A), 600V, T, CC TIME DELAY
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FNQ-R-0.600 Bussmann
    FNQ-R-0.600 Bussmann
    FNQ-R-0.600 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. FNQ-R-0.600 is described as Product Description: FUSE, 0.600A(6/10A), 600V, T, CC TIME DELAY . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuses
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM