AGC-0.300-R Bussmann
  • Part Number: AGC-0.300-R
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.300A(3/10A), 250V, F, 6X32mm, FAST ACTING, GLASS BODY, RoHS COMPLIANT
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about AGC-0.300-R Bussmann
    AGC-0.300-R Bussmann
    AGC-0.300-R is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. AGC-0.300-R is described as Product Description: FUSE, 0.300A(3/10A), 250V, F, 6X32mm, FAST ACTING, GLASS BODY, RoHS COMPLIANT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F