PXPTPU12FBF12ACL010PUR Bulgin
  • More about PXPTPU12FBF12ACL010PUR Bulgin
    PXPTPU12FBF12ACL010PUR Bulgin
    PXPTPU12FBF12ACL010PUR is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Cable Assemblies category. PXPTPU12FBF12ACL010PUR is described as CBL FMALE TO WIRE LEAD 12POS. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Bulgin
    ---> Circular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Circular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A