PXPPVC12RAM12ACL010PVC Bulgin
  • More about PXPPVC12RAM12ACL010PVC Bulgin
    PXPPVC12RAM12ACL010PVC Bulgin
    PXPPVC12RAM12ACL010PVC is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Cable Assemblies category. PXPPVC12RAM12ACL010PVC is described as CBL MALE RA TO WIRE LEAD 12POS. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS