PXPPVC12RAF12ACL010PVC Bulgin
  • More about PXPPVC12RAF12ACL010PVC Bulgin
    PXPPVC12RAF12ACL010PVC Bulgin
    PXPPVC12RAF12ACL010PVC is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Cable Assemblies category. PXPPVC12RAF12ACL010PVC is described as CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 12POS. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"