PXMBNI23FBF12ASCPG9 Bulgin
  • Part Number: PXMBNI23FBF12ASCPG9
  • Manufacturer Name: Bulgin
  • Description: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD SOLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about PXMBNI23FBF12ASCPG9 Bulgin
    PXMBNI23FBF12ASCPG9 Bulgin
    PXMBNI23FBF12ASCPG9 is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Connectors category. PXMBNI23FBF12ASCPG9 is described as CONN PLUG FMALE 12POS GOLD SOLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK