PXMBNI12RPM05APCM12 Bulgin
  • Part Number: PXMBNI12RPM05APCM12
  • Manufacturer Name: Bulgin
  • Description: CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about PXMBNI12RPM05APCM12 Bulgin
    PXMBNI12RPM05APCM12 Bulgin
    PXMBNI12RPM05APCM12 is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Connectors category. PXMBNI12RPM05APCM12 is described as CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM