PXMBNI12RPF03APCPG9 Bulgin
  • Part Number: PXMBNI12RPF03APCPG9
  • Manufacturer Name: Bulgin
  • Description: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about PXMBNI12RPF03APCPG9 Bulgin
    PXMBNI12RPF03APCPG9 Bulgin
    PXMBNI12RPF03APCPG9 is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Connectors category. PXMBNI12RPF03APCPG9 is described as CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V