PXMBNI12FIM08ASCPG7 Bulgin
  • Part Number: PXMBNI12FIM08ASCPG7
  • Manufacturer Name: Bulgin
  • Description: CONN RCPT MALE 8POS GOLD SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about PXMBNI12FIM08ASCPG7 Bulgin
    PXMBNI12FIM08ASCPG7 Bulgin
    PXMBNI12FIM08ASCPG7 is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Connectors category. PXMBNI12FIM08ASCPG7 is described as CONN RCPT MALE 8POS GOLD SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA