PXMBNI12FIM05BSCPG9 Bulgin
  • Part Number: PXMBNI12FIM05BSCPG9
  • Manufacturer Name: Bulgin
  • Description: CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about PXMBNI12FIM05BSCPG9 Bulgin
    PXMBNI12FIM05BSCPG9 Bulgin
    PXMBNI12FIM05BSCPG9 is manufactured by Bulgin and is categorized in the Circular Connectors category. PXMBNI12FIM05BSCPG9 is described as CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Bulgin
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH