NL2950BWL2A Bulgin
  • More about NL2950BWL2A Bulgin
    NL2950BWL2A Bulgin
    NL2950BWL2A is manufactured by Bulgin and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. NL2950BWL2A is described as INDICATOR LIGHT NEON 110V AMBER. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bulgin
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM