LE245WL5R Bulgin
  • More about LE245WL5R Bulgin
    LE245WL5R Bulgin
    LE245WL5R is manufactured by Bulgin and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. LE245WL5R is described as INDICATOR LIGHT DUAL 110V/230V L. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bulgin
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM