XL25X080 Brush Fuses
  • Part Number: XL25X080
  • Manufacturer Name: Brush Fuses
  • Description: Product Description: FUSE, 80A, 250VAC, SEMICONDUCTOR
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH