HSMS-280K-TR2G Broadcom
  • Part Number: HSMS-280K-TR2G
  • Manufacturer Name: Broadcom
  • Description: DIODE SCHOTTKY RF 70V 1A SOT-363
  • Category: RF / Pin Diodes
  • Status:
  • More about HSMS-280K-TR2G Broadcom
    HSMS-280K-TR2G Broadcom
    HSMS-280K-TR2G is manufactured by Broadcom and is categorized in the RF / Pin Diodes category. HSMS-280K-TR2G is described as DIODE SCHOTTKY RF 70V 1A SOT-363. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Broadcom
    ---> RF / Pin Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  RF / Pin Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK