HLMP-CW11-X10DD Broadcom
  • More about HLMP-CW11-X10DD Broadcom
    HLMP-CW11-X10DD Broadcom
    HLMP-CW11-X10DD is manufactured by Broadcom and is categorized in the LED Discrete Indication category. HLMP-CW11-X10DD is described as LED COOL WHITE CLEAR 5MM RND T/H. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Broadcom
    ---> LED Discrete Indication from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  LED Discrete Indication
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"