WS8M47R0J Bourns
  • More about WS8M47R0J Bourns
    WS8M47R0J Bourns
    WS8M47R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. WS8M47R0J is described as RES 47 OHM 8W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM