WS3A33R0J Bourns
  • More about WS3A33R0J Bourns
    WS3A33R0J Bourns
    WS3A33R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. WS3A33R0J is described as RES 33 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH