WS2A47R0J Bourns
  • More about WS2A47R0J Bourns
    WS2A47R0J Bourns
    WS2A47R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. WS2A47R0J is described as RES 47 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM