WS2A1001J Bourns
  • More about WS2A1001J Bourns
    WS2A1001J Bourns
    WS2A1001J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. WS2A1001J is described as RES 1K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.