WS1A22R0J Bourns
  • More about WS1A22R0J Bourns
    WS1A22R0J Bourns
    WS1A22R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. WS1A22R0J is described as RES 22 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A