W5M82R0J Bourns
  • More about W5M82R0J Bourns
    W5M82R0J Bourns
    W5M82R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. W5M82R0J is described as RES 82 OHM 5% 5W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.