TISP5115H3BJR-S Bourns
  • Part Number: TISP5115H3BJR-S
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: PROTECTOR SINGLE UNIDIRECT 115V
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 60,249
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM