TISP4S400M3BJR-S Bourns
  • Part Number: TISP4S400M3BJR-S
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: SURGE PROT THYRIST 400V TELECOM
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
  • Available: 19,858
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM