TBU-DT085-500-WH Bourns
  • Part Number: TBU-DT085-500-WH
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: SURGE SUPP TBU DL 500MA 850V SMD
  • Category: Surge Supression ICs
  • Status:
  • Available: 19,629
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS