SRU8045A-680Y Bourns
  • Part Number: SRU8045A-680Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 68UH 1.25A 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU8045A-680Y Bourns
    SRU8045A-680Y Bourns
    SRU8045A-680Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8045A-680Y is described as FIXED IND 68UH 1.25A 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD