SRU8045A-3R5Y Bourns
  • Part Number: SRU8045A-3R5Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.5UH 5A 25 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU8045A-3R5Y Bourns
    SRU8045A-3R5Y Bourns
    SRU8045A-3R5Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8045A-3R5Y is described as FIXED IND 3.5UH 5A 25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM