SRU8045A-220Y Bourns
  • Part Number: SRU8045A-220Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 2.25A 122 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU8045A-220Y Bourns
    SRU8045A-220Y Bourns
    SRU8045A-220Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8045A-220Y is described as FIXED IND 22UH 2.25A 122 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.