SRU8045A-100Y Bourns
  • Part Number: SRU8045A-100Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 3.5A 48 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU8045A-100Y Bourns
    SRU8045A-100Y Bourns
    SRU8045A-100Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8045A-100Y is described as FIXED IND 10UH 3.5A 48 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.